KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13163155
nr 1316 3155
Oidentifierad konstnär. Blomsterstilleben. Ej signerad. Olja på duk, 48x38 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 30 mars 2020
kl 18:04:41
600 kr
1.000 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)